|
Oprócz bardzo dobrych transferów, które mają być, czyli Meliksona i Jaliensa, dobrego Genkowa, musi być niewypał, czyli Pesković. Wolałbym postawić na młodego Kurto niż na starego handlarza meczami, który dawno nie grał. Cupiał nie cierpi korupcji, a takiego zawodnika bierze. Dziwne.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 24.01.2011 o godz. 11:54.
|