Wyświetl pojedynczy post
Marcinnno
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41458
Stary 24.01.2011, 11:45
Szczerze mówiąc , aż takiego '' mega transferu'' się nie spodziewałem.


P.S : Chociaż tyle, że nie Cabaj
Ostatnio edytowane przez Marcinnno : 24.01.2011 o godz. 11:47.
Odpowiedz cytując