Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8838
Stary 24.01.2011, 11:43
Obawiam się, że z tym Dudkiem to tylko słodkie pierdzenie ale... Argumenty jakieś są. Dudek ma już prawie 38 lat, nawet jak na bramkarza to sporo. Nieuchronnie zbliża się do emerytury, a ma dom pod Krakowem i uwielbia grać tutaj w golfa.

By być rezerwowym w Realu Madryt trzeba jednak coś sobą reprezentować. Oni nie mogą sobie pozwolić na jakiekolwiek ryzyko, a przecież nawet Casillas może mieć kontuzję. Więc o formę Dudka byłbym spokojny.

W Premier League - najlepszej lidze świata - grają Mark Schwarzer, Brad Friedel czy Edwin van der Sar, a w zeszłym sezonie grał też James - wszyscy starsi od Dudka. Dlatego śmiem twierdzić, że na polskich boiskach Dudi mógłby bronić jeszcze przez 2 sezony - nawet do 40tki. I to bronić na b. wysokim poziomie.

Wszystko jednak zależy od tego, czy w Realu będą chcieli zatrzymać Dudka na kolejny rok. A nie sądzę, by królewscy chcieli to mówić Jurkowi już teraz - dowie się o tym pewnie pod koniec sezonu.

Dlatego jednak sądzę, że pogłoski z Dudkiem są jednak nierealne na tą chwilę.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując