Wyświetl pojedynczy post
chopin
Senior Member
 
Od: 01.2011
Skąd: Łódz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41456
Stary 24.01.2011, 11:41
jak można brac bramkarza który przez 6 miesiecy nie grał w piłke mam nadzieje ze to kit z tym peskovicem całym bo to bedzie mega głupota... chłop ma 34 lata i kontrakt na 1.5roku ma dostac:(
"Biada pokoleniu, którego przywódcą jest kobieta" Warszawa
Odpowiedz cytując