Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
chopin
Senior Member
Od: 01.2011
Skąd: Łódz
Offline
#
41456
24.01.2011, 11:41
jak można brac bramkarza który przez 6 miesiecy nie grał w piłke
mam nadzieje ze to kit z tym peskovicem całym bo to bedzie mega głupota... chłop ma 34 lata i kontrakt na 1.5roku ma dostac:(
"Biada pokoleniu, którego przywódcą jest kobieta" Warszawa
chopin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do chopin
Znajdź inne posty napisane przez chopin