filip123 napisał(a):

Od kiedy to czwartorzędna strona o Wiśle jest wykładnikiem kogo testujemy, a kogo nie? Nie ma informacji o testach na oficjalnej więc są to spekulacje. Równie dobrze każdy z nas może takie strony zakładać i pisać tam niestworzone historie o tym kogo Wisła ma na celowniku. O takim szmatławcu jak Futbol.pl gorszym jakościowo nawet od PS-a nie warto wspominać.
Bronex napisał(a):

|
Czy Cvetan , Maor i Kew podpisali już czy nie? Bo póki co to na oficjalnej żadnych konkretów nie ma!!!
|
Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie. Nie ma na oficjalnej, że podpisali czyli nie są jeszcze zawodnikami Wisły Kraków, proste i logiczne.