na fb też ktoś o Dudku wspomina jeśli to nie ta sama osoba co tutaj to może coś być na rzeczy, czas pokarze. A Dudek nie raz mówił że chce do PL wrócić i powalczyć z Polskim klubem o LM
ja osobiście czekam na zatwierdzenie trójki z pola

a później czas na bramkarza
