Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8835
Stary 24.01.2011, 11:03
na fb też ktoś o Dudku wspomina jeśli to nie ta sama osoba co tutaj to może coś być na rzeczy, czas pokarze. A Dudek nie raz mówił że chce do PL wrócić i powalczyć z Polskim klubem o LM

ja osobiście czekam na zatwierdzenie trójki z pola a później czas na bramkarza


Odpowiedz cytując