|
Ostatnia część (Ostatni egzorcyzm) jak dla mnie strasznie słaba i nie podobała mi się, nie wiem jak mogli dać to do kin... ale może to tylko moje zdanie.
Polecam "Champion 3"
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez #**SnaKe**# : 24.01.2011 o godz. 10:55.
|