Wyświetl pojedynczy post
#**SnaKe**#
Member
 
 
Od: 06.2004
Skąd: ja to znam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1075
Stary 24.01.2011, 10:54
Ostatnia część (Ostatni egzorcyzm) jak dla mnie strasznie słaba i nie podobała mi się, nie wiem jak mogli dać to do kin... ale może to tylko moje zdanie.

Polecam "Champion 3"
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez #**SnaKe**# : 24.01.2011 o godz. 10:55.
Odpowiedz cytując