Wyświetl pojedynczy post
filip123
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41447
Stary 24.01.2011, 10:54
Panowie i Panie , na stronie głównej Wisly nic nie wspominaja , że Peskovic ma w ogóle przyleciec na testy , wiec moze to byc zaslona dymna. Bo z wypowiedzi Stana ma to byc bramkarz doswiadczony ale grajacy w rodzimej lidze ktora jest na wysoki poziomie . !!! a On jest bez klubu ...
Odpowiedz cytując