|
Panowie i Panie , na stronie głównej Wisly nic nie wspominaja , że Peskovic ma w ogóle przyleciec na testy , wiec moze to byc zaslona dymna. Bo z wypowiedzi Stana ma to byc bramkarz doswiadczony ale grajacy w rodzimej lidze ktora jest na wysoki poziomie . !!! a On jest bez klubu ...
|