Blacha92 napisał(a):

Witam Czy nie macie w swoich zbiorach albo w jakiś książkach, opisanej władzy ustawodawcze, sądowniczej, wykonawczej Muszę napisać referat, ale nie za bardzo moge korzystac z netu
|
W Polsce czy ogólnie? Jak w Polsce to jakikolwiek podręcznik do "Prawa Konstytucyjnego" jak ogólnie to jakikolwiek do "ustrojów państwowych". Znajdziesz spokojnie w Bibliotece Jagiellońskiej albo na Rajskiej.