Wyświetl pojedynczy post
markol
Junior Member
 
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 24.01.2011, 10:28
Ten pierwszy kwestionariusz (z pierwszego posta) to zdecydowanie wybrakowany jest. Tzn. zaprojektowany bardzo niezgodnie z wytycznymi metodologicznymi co do sporządzania takich narzędzi. Mała uwaga dla wszystkich, którzy sporządzają swoje ankiety:

Cytat:
Na początku takie kwestionariusza zawsze należy zamieść mini "odezwę", tzn. kto, co, po co. Metryczkę rzecz jasna zamieszczamy zawsze na końcu.
Pisanie Curriculum Vitae.
Odpowiedz cytując