Ten pierwszy kwestionariusz (z pierwszego posta) to zdecydowanie wybrakowany jest. Tzn. zaprojektowany bardzo niezgodnie z wytycznymi metodologicznymi co do sporządzania takich narzędzi. Mała uwaga dla wszystkich, którzy sporządzają swoje ankiety:
Cytat:
|
Na początku takie kwestionariusza zawsze należy zamieść mini "odezwę", tzn. kto, co, po co. Metryczkę rzecz jasna zamieszczamy zawsze na końcu.
|