Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8831
Stary 24.01.2011, 10:18
Ja tam z Peskovicia bym się cieszył, nie oceniajcie go przez pryzmat gry w Polsce, zagranicą dopiero grał świetnie...

edit: z Dudkiem to się nieźle wygłupiacie, może za rok, dwa
Odpowiedz cytując