Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1074
Stary 24.01.2011, 10:15
ponury napisał(a):Wyświetl post
Ze starych filmów to faktycznie "Egzorcysta" (z tymi scenami schodzenia po schodach itd)
Oglądałeś może kontynuacje? Jak II i III część się prezentuje na tle pierwszej?
Odpowiedz cytując