Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Wojtek
Junior Member
Od: 05.2010
Offline
#
8824
24.01.2011, 09:22
Jak ściągną Peskovicia (cóż to za pomysł :/) to nie ma szans, żeby przywołany przez Ciebie "transfer" Dudka (bo zapewne o niego chodzi) miał miejsce. Zdecydowanie do s-f.
Wojtek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wojtek
Znajdź inne posty napisane przez Wojtek