Wyświetl pojedynczy post
Wojtek
Junior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8824
Stary 24.01.2011, 09:22
Jak ściągną Peskovicia (cóż to za pomysł :/) to nie ma szans, żeby przywołany przez Ciebie "transfer" Dudka (bo zapewne o niego chodzi) miał miejsce. Zdecydowanie do s-f.
Odpowiedz cytując