Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41443
Stary 24.01.2011, 09:21
Jakość ostatnich transferów spowodował, że niektórym się w dupkach poprzewracało.

Dla mnie ściągniecie Peskovica jest swietnym ruchem. Nie oszukujmy się ten ruch jasno wskazuje, że docelowo naszym podstawowym bramkarzem bedzie Milan. Potrzebowaliśmy solidnego zmiennika a takim niewatpliwie jest Peskovic.

Co do udziału Słowaka w korupcji to się nie wypowiadam, bo nie znam sprawy. Mógłby ktoś podać kilka informacji na ten temat? Ja znalazłem wywiad z Peskovicem (http://www.goalkeeper.pl/wiadomosci/...cic,15176.html), który sugeruje, że on w tym wszystkim nie brał udziału. Podkreślam nie znam sprawy, więc mogę się mylić.
Odpowiedz cytując