|
Boże mam nadzieję, że to jakieś żarty z tym Peskoviciem... jeżeli dojdzie do skutku to będzie najgorszym transferem w tym okienku... nie wiem czyj to pomysł, ale jeżeli ktoś myśli, że ten emeryt wzmocni pozycję bramkarza to się grubo myli....
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|