matti220 napisał(a):

Cytat:
|
Sprowadzenie Słowaka to duży sukces Wisły
|
Sukces? Jaki sukces? No, chyba że:
Cytat:
|
Warto dodać, że Słowak był jednym z dwóch zagranicznych kandydatów do zajęcia miejsca w bramce Białej, z którymi w ostatnich dniach negocjowano. Zdecydowano się właśnie na niego, gdyż miał mniejsze oczekiwania finansowe od konkurenta.
|
Ja powiem tak. Peskovica oglądałem na polskich boiskach w niejednym meczu. To bramkarz przeciętny, klasy Mariusza Pawełka. Więc delikatnie rzecz ujmując, mnie ta kandydatura nie zachwyca.
W dodatku Peskovic ma na koncie udział w aferze korupcyjnej (afera barażowa), co na pewno nie wpłynie dobrze na wizerunek klubu. No i pozyskujemy 34-letniego bramkarza na sezon, pewnie z opcją przedłużenia kontraktu. Skoro tak, to sami działacze nie są w 100% do Peskovica przekonani. Inaczej Boris dostałby taką propozycję jak Jaliens (2,5 roku).