|
Nie wiadomo w ogóle czy to nie jakaś bzdura wyssana z palca jakiegoś dzienikarzyny. Ważne jest na co konkretnie zostały przyznane pieniędze, bo wcale nie tak łatwo przesunąc dofinansowanie na inny obiekt.
Dla miasta najlepsze byłoby wybudowanie jednej hali, konkretnej a nie badziewia na niecałe 5 tysiecy bez miejsc parkingowych.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami
To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern
|