http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
Dalej będziemy drżeć jak jakiś strzał będzie leciał na naszą bramkę. Napewno jest to nieprzemyślany ruch, bramkarz z łapanki by był w składzie. Wydaje mi się, że tym razem pomarańczowi nie znaleźli odpowiedniego kandydata i postanowili postawić na kogoś kto się średnio spisywał w lidze polskiej. Już lepiej postawić na Filipa Kurto.