pawelo84 napisał(a):

|
Ten Shivakov prezentuje się bardzo solidnie. Ofensywnych pomocników nigdy za wiele, każdy z nas wie jak dużą mieliśmy lukę na tej pozycji przez lata. Przy dobrym rozgrywającym nawet Żuraw jak i Rios będą strzelać gole. W rundzie jesiennej pomoc grała mało błyskotliwie. Jest szansa że to się zmieni.
|
Sivakov to raczej defensywny pomocnik, coś a'la Sobol. A co do reszty to się zgadzam
