Wyświetl pojedynczy post
gianbuffon
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41427
Stary 24.01.2011, 03:30
pawelo84 napisał(a):Wyświetl post
Ten Shivakov prezentuje się bardzo solidnie. Ofensywnych pomocników nigdy za wiele, każdy z nas wie jak dużą mieliśmy lukę na tej pozycji przez lata. Przy dobrym rozgrywającym nawet Żuraw jak i Rios będą strzelać gole. W rundzie jesiennej pomoc grała mało błyskotliwie. Jest szansa że to się zmieni.
Sivakov to raczej defensywny pomocnik, coś a'la Sobol. A co do reszty to się zgadzam
Odpowiedz cytując