|
No właśnie, może być ale nie musi. Tak samo jak Jovanić. On też może się z czasem wyrobić.
Myślałem, że pozyskamy raczej bramkarza, który ostatnio regularnie grał i jest większa szansa, że "zaskoczy" od razu.
Nie podoba mi się też jego epizod z czasów gry w Nowym Dworze Mazowieckim.
W każdym razie trzymam za niego kciuki.
|