MCX napisał(a):

Jeżeli to prawda z tym Peskovicem, no to cóż.
Trzech bramkarzy w kadrze być musi, więc nazwałbym go raczej uzupełnieniem.
Nie zdziwię się jak z czasem to Jovanić zostanie numerem 1 w bramce.
A Peskovic niech będzie solidnym rezerwowym.
|

Ale akurat ten Pesković jest całkiem niezły. Nogami i owszem gra nienajlepiej, ale poza tym to był jeden z lepszych bramkarzy, którzy się przewinęli przez naszą ligę w ostatnich latach. To, że wylądował w mającym mocarstwowe zapędy Cluj to nie był przypadek, on sobie wyrobił markę w Portugalii. Powiedzmy sobie szczerze, kiedy Cluj go podpisywało oferty z Wisły pewnie by nawet nie potraktował poważnie. Teraz faktycznie trochę posiedział na ławie- różnie może z nim być, ale na dziś dzień bym go z całą pewnością nie przekreślał. W wysokiej formie może być lepszy od Pawełka.