Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41419
Stary 24.01.2011, 00:47
MCX napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli to prawda z tym Peskovicem, no to cóż.

Trzech bramkarzy w kadrze być musi, więc nazwałbym go raczej uzupełnieniem.

Nie zdziwię się jak z czasem to Jovanić zostanie numerem 1 w bramce.

A Peskovic niech będzie solidnym rezerwowym.
Ale akurat ten Pesković jest całkiem niezły. Nogami i owszem gra nienajlepiej, ale poza tym to był jeden z lepszych bramkarzy, którzy się przewinęli przez naszą ligę w ostatnich latach. To, że wylądował w mającym mocarstwowe zapędy Cluj to nie był przypadek, on sobie wyrobił markę w Portugalii. Powiedzmy sobie szczerze, kiedy Cluj go podpisywało oferty z Wisły pewnie by nawet nie potraktował poważnie. Teraz faktycznie trochę posiedział na ławie- różnie może z nim być, ale na dziś dzień bym go z całą pewnością nie przekreślał. W wysokiej formie może być lepszy od Pawełka.
Odpowiedz cytując