Michu88 napisał(a):

Myślę, że chodzi tu raczej o ostudzenie emocji związanych z odejściem trzech naszych zawodników, w tym kluczowego piłkarza Pawła Brożka...zanim wszystkie badania nowi zawodnicy przejdą to troche czasu upływa, potem dopiero podpis więc to wszystko trwa...a tak klub informuje, że negocjuje warunki umowy z danym piłkarzem, ale w każdej chwili może przekazać informację, że nie dogadali się...
Czekamy więc na wciąż na informację o bramkarzu z oficjalnej, jako jednego z transferowych priotytetów oraz podpisanie kontraktów z trójką zawodników z którymi negocjujemy, przechodzą badania itd.
|
Nie zgodzę się do końca... w kontraktach i umowach z klubami są zapisy że kontrakt wchodzi w życie po pomyślnych badaniach które im zrobią... o ile dobrze pamiętam to każdy już wiedział przed przylotem o tym za ile i do kiedy gra... (Izraelczyk 4,5 roku, Holender 2,5... negocjacja kontraktów to badania.... a te mało kto nie przechodzi...