Wyświetl pojedynczy post
biziu25
Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1072
Stary 24.01.2011, 00:08
ja sobie dziś znów oglądnąłem eurotrip, i od razu humor lepszy) mogę tą komedię oglądać wiecznie.... jest boska!
pozdrowienia
Odpowiedz cytując