misiek_86 napisał(a):

|
Wydaje mi się, że taka jest po prostu aktualna "strategia medialna" klubu - dajemy na oficjalnej stronie informacje o przylatujących zawodnikach ale nie potwierdzamy żadnych poczynionych wcześniej ustaleń zanim nie będą podpisane.
|
Myślę, że chodzi tu raczej o ostudzenie emocji związanych z odejściem trzech naszych zawodników, w tym kluczowego piłkarza Pawła Brożka...zanim wszystkie badania nowi zawodnicy przejdą to troche czasu upływa, potem dopiero podpis więc to wszystko trwa...a tak klub informuje, że negocjuje warunki umowy z danym piłkarzem, ale w każdej chwili może przekazać informację, że nie dogadali się...
Czekamy więc na wciąż na informację o bramkarzu z oficjalnej, jako jednego z transferowych priotytetów oraz podpisanie kontraktów z trójką zawodników z którymi negocjujemy, przechodzą badania itd.