|
Żenada. Wątek transferowy zamienia się w czat. Musiałem wykasować ok. 50 postów. Mam dość - za chwilę przywalę takie bany, że uszczęśliwieni będą mogli komentować transfery Wisły dopiero w następnym okienku - w lecie.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|