Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41412
Stary 23.01.2011, 23:44
Żenada. Wątek transferowy zamienia się w czat. Musiałem wykasować ok. 50 postów. Mam dość - za chwilę przywalę takie bany, że uszczęśliwieni będą mogli komentować transfery Wisły dopiero w następnym okienku - w lecie.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując