Wyświetl pojedynczy post
karas1983
Senior Member
 
 
Od: 01.2011
Skąd: Bartoszyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41408
Stary 23.01.2011, 23:39
aj kurna tak podgrzali atmosferę, że myślałem, że będzie w końcu Basłajowy "wielki transfer" o którym swego czasu coś tam czytałem... Albo nowy bramkarz... A tu "tylko" Holender... Jego to już wczoraj opijałem...
Odpowiedz cytując