rafalek napisał(a):

|
Niepokoi mnie to, że wszycy mają negocjować kontrakt..a nie przylecieć na testy i podpisać.
|
Wydaje mi się że to tylko taka zagrywka, teraz jeszcze udają że niby nie ma dogadanych spraw a jutro wystrzelą z tym że podpisali trzy kontrakty. Przecież Melikson i Genkow się wypowiadają jakby już dawno było wszystko dogadane. Ewentualnie jakies drobne szczegóły do dogadania w co i tak wątpie.