|
Temat brzmi, filmy które warto zobaczyć, ja jednak chciałem napisać o nowej polskiej produkcji, mianowicie 'Och Karol'. Totalna beznadzieja, o ile Weekend jeszcze mi się podobał, o tyle ten film strasznie nudny, gatunek tego filmu określony jako komedia, jednak nie było tam raczej nic zabawnego. Odradzam zdecydowanie.
Polecam za to '7 dusz'. Bardzo dobry dramat z Willem Smith'em w roli głównej. Jeden z lepszych filmów, jakie widziałem w tym gatunku, nie jest przewidywalny jak większość produkcji. Jeśli ktoś lubi dramaty, to gorąco polecam.
|