Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
CelticusABG
Member
Od: 10.2007
Offline
#
41403
23.01.2011, 22:58
Myślicie, że nasz klub ściągałby kolejnego środkowego pomocnika - Sivakova?
Mało prawdopodobne mi się to wydaje choć kto wie...
CelticusABG
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do CelticusABG
Znajdź inne posty napisane przez CelticusABG