|
Racja dobrze gada , bo nawet jak przejdziemy na 4-3-3 to skład będzie taki : Jovanić-Cikos,Chavez,Jaliens,Paljić-Sobolewski,Meliksson,Garguła-Małecki,Genkov,Kirm/Oczywiście jak dopniemy te transfery do klubu tzn. Stan . Na ławce zasiądą takie tuzy jak Kurto,Bunoza, Branco,Boukhari,Żurawski, Wilk,Rios,Jirsak,Łobodziński to nawet ta ławka wygląda na ciekawą.
|