MatMario napisał(a):

Ale na co w Czyżynach? Nie rozumiem tego trochę, to nie jest kasa ot tak wolnych środków, tylko to idzie z projektu unijnego, i to nie jest tak hop siup sobie przerzucać kasę i dlaczego niby urząd marszałkowski to miałby przerzucić?
No jak Stawowy może być tym oburzony jak żeby to zrobić to muszą to robić właśnie z Sową z PO Jakieś jaja.
|
Poprostu Majcher nie ma kasy na Czyżyny i chce wziąść te 8 mln euro i dać na halę w Czyżynach.. a jeśli wejdzie to nici z naszej hali . Oczywiście kwestią jest , czy ten środki można sobie swobodnie przenosić