Wyświetl pojedynczy post
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16991
Stary 23.01.2011, 22:21
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Ale na co w Czyżynach? Nie rozumiem tego trochę, to nie jest kasa ot tak wolnych środków, tylko to idzie z projektu unijnego, i to nie jest tak hop siup sobie przerzucać kasę i dlaczego niby urząd marszałkowski to miałby przerzucić?

No jak Stawowy może być tym oburzony jak żeby to zrobić to muszą to robić właśnie z Sową z PO Jakieś jaja.
Poprostu Majcher nie ma kasy na Czyżyny i chce wziąść te 8 mln euro i dać na halę w Czyżynach.. a jeśli wejdzie to nici z naszej hali . Oczywiście kwestią jest , czy ten środki można sobie swobodnie przenosić
Odpowiedz cytując