|
Przed chwilą w Kronice mówili o naszej Hali Wisły. Babka mówiła co będzie w jutrzejszych gazetach i główny artykuł Gazety Wyborczej ( dział krakowski ) będzie poświęcony temu, że Majcher i województwo te 8 mln euro dotacji na Halę Wisły przesuwają na budowę Hali w Czyżynach.. czyli prawdę mówiąc chcą nas wychu.. I jeszcze zaznaczyła , że w tym artykule, że tą decyzją są oburzeni: radny Stawowy i jeszcze jeden jakiś.
|