Wizard napisał(a):

. Sam Paweł pokazał też w jak elegancki sposób można odejść z klubu - w przeciwieństwie do pinokia Huberta W.
|
to jak okreslisz to, że gadał o tym że podpisze umowe z klubem dopiero jak kluby sie dogadają - kluby sie nie dogadały, a On podpisał tak samo jak H.W umowe od 1 lipca?