Wyświetl pojedynczy post
wanciak86
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2127
Stary 23.01.2011, 20:20
Wizard napisał(a):Wyświetl post
. Sam Paweł pokazał też w jak elegancki sposób można odejść z klubu - w przeciwieństwie do pinokia Huberta W.
to jak okreslisz to, że gadał o tym że podpisze umowe z klubem dopiero jak kluby sie dogadają - kluby sie nie dogadały, a On podpisał tak samo jak H.W umowe od 1 lipca?
! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
Odpowiedz cytując