|
Miał ktoś z Was tak, że Wasi piłkarze nie trafiają prawie ŻADNEGO karnego w sezonie? Wolę mieć szczerze mówiąc sytuację z pola, niż karnego... Większa szansa na bramkę... Nie ustalam kolejności, sami się wybierają po gwizdku sędziego kto wykonuje. Gram oczywiście Wisłą.
|