Drozd napisał(a):

Widzisz, jak pomyślisz to wszystko staje się jasne. Już nikt nie może słuchać cudaka.
Taka ta Polska wolna ze przez rok nie dostała czarnych skrzynek z jej własnego samolotu który uległ katastrofie. Więc nie bądź taki pewny. A prawda jest prawdą niezależnie czy wypowiada ja chłoptaś czy nie chłoptaś. Zajmijmy sie może tym czy miał podstawy do powiedzenia tego co powiedział ) bo ja uważam że jak najbardziej. Samo to ze w kluczowym momencie gry o wizerunek Polski na świecie cudak był na urlopie jest wystarczającą podstawą do twierdzenia ze rudemu brakuje honoru. Przecież dla niego "Polskość to nienormalność".
|
Kurde jak głową w mur.
Spróbuję z inne strony zadać pytanie.
Co by zrobił Kaczyński(bo domyślam się że jesteś jego fanem) gdyby był na miejscu Tuska od momentu katastrofy do dnia dzisiejszego? Mając taką władzę jak on i takie poparcie polityczne? Możesz to mi wypisać w punktach. Tylko nie pisz że Tusk czegoś nie zrobił ale to co właśnie zrobiłby Kaczyński.
Miał podstawy? I w jednym masz rację gdybyśmy byli wolni to za takie coś obcięto by mu język.