Wyświetl pojedynczy post
Odin
Banita
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6251
Stary 23.01.2011, 18:14
kubawislak napisał(a):Wyświetl post
a ma to ktoś w wersji mp3?

A może być wave lub .wma ? i jaką długość

http://www.speedyshare.com/files/26437043/hahaha.wma 20s
Ostatnio edytowane przez Odin : 23.01.2011 o godz. 18:22.
Odpowiedz cytując