Semper Fidelis 1985 napisał(a):

|
No, tylko my mamy ten problem że z końcem sezonu umowy (bądz wypożyczenia) kończą się aż siedmiu graczom: Chavez, Branco, Cikos, Sobol, Boukhari, Rios, Żurawski i albo znów rewolucja lub wykupienie/przedłużenie kontraktów
|
O to się będziemy martwić za pół roku, wierzyć mi się nie chce że Holendrzy nie wiedzą jaki jest status kontraktowy poszczególnych zawodników, więc zapewne biorą to pod uwagę w swoich planach. Poczekamy, zobaczymy, zamartwianie się tym teraz jest bez sensu.