Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41363
Stary 23.01.2011, 18:04
Semper Fidelis 1985 napisał(a):Wyświetl post
No, tylko my mamy ten problem że z końcem sezonu umowy (bądz wypożyczenia) kończą się aż siedmiu graczom: Chavez, Branco, Cikos, Sobol, Boukhari, Rios, Żurawski i albo znów rewolucja lub wykupienie/przedłużenie kontraktów
Myślę, że zatrudnienie Cikosa na stałe nie będzie jakimś wielkim wydatkiem. Chavez miał niby kosztować około 400 tysięcy euro. Z Branco raczej się pożegnamy, z Riosem pewnie też, bo chyba zbyt dużo kosztuje jak na nasze warunki. Sobolewski podobno ma w kontrakcie klauzulę automatycznego przedłużenia, a Żurawski zgodzi się na niższe zarobki, bo niby kto mu zagwarantuje więcej niż Wisła? Zresztą Żurawski jest coraz mniej przydatny jeśli chodzi o wartość piłkarską na boisku, może przyczynił się do zwycięstwa z Zagłębiem i wygrał nam 1/16 PP z Widzewem, ale to tyle. Boukhari jest takim dobrym duchem drużyny, a to jest często ważniejsze niż umiejętności poszczególnych zawodników. Dlatego sam chciałbym by został. Poczekajmy. z kadrą nie jest tak źle. Do żadnej rewolucji nie dojdzie, ewentualnie w tej feralnej obronie. Ale i tak uważam, że transfery na obronę wystarczy zrobić latem.
Odpowiedz cytując