Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41361
Stary 23.01.2011, 17:51
Semper Fidelis 1985 napisał(a):Wyświetl post
Mogli by "dorzucić" lewego obrońce i Dragana przesunąć na skrzydło
W sumie jeśli mają kogoś dobrego na oku, to niech dorzucają, ale na wiosnę w poszukiwaniach mogliby się skupić właśnie na lewych obrońcach i latem jakiegoś gościa kupić, a nie brać kogoś w ciemno.


dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Widziałem obu naszych bramkarzy w akcji (na MESIE i na treningach) i gwarantuje Wam, że na eliminacje do LM nie wystarczą.
dj_ibutti nie zrozumieliśmy się - bramkarza to uznaję, że kupimy w tym okienku, po prostu nie chcę większej ilości piłkarzy niż 4, jako transfery, bo znów pójdziemy w ilość, a nie jakość. Sam się cieszę z transferów Meliksona, Genkova, Jaliensa i tego bramkarza, którego nazwiska jeszcze nie znamy, ale trzeba poczekać, czy te transfery wypalą. Jeśli rozwaliliśmy zespół w 2 okienka, to teraz nie budujmy naprędce zespołu, bo warto się zastanowić nad transferami 2-3 razy niż sprowadzać kogoś bezmyślnie. Jak Wisła ma się bilansować, to wolałbym, by budżet klubowy nie był nazbyt "nadęty", bo to nam będzie dawać gwarancje jakichś transferów latem.

Choć prawda jest taka, że nikt z nas nie wie jaki jest stan finansów naszego klubu, to jednak nie jest to stan, którego wszyscy by oczekiwali. Cupiał czeka na LM, ma ochotę trochę zainwestować, ale boję się, że jak znowu się "sparzy", to czeka nas wyrzucenie Maaskanta i Valcxa na bruk i kolejne chude lata. Jednak to są bardzo czarne scenariusze, w które po prostu nie wierzę. Patrzę na jakość tych transferów i widzę w naszym klubie transferowy progres od wielu lat.
Ostatnio edytowane przez bonawentura : 23.01.2011 o godz. 17:58.
Odpowiedz cytując