bonawentura napisał(a):

|
Wolałbym jednak, żeby już żadnych transferów nie robili. Na zimę wystarczy, by im starczyło kasy na lato. Jeśli ten skład da nam eliminacje do LM, to wtedy można myśleć o kolejnych wzmocnieniach - może jakichś młodych talentów? Kto wie...
|
Widziałem obu naszych bramkarzy w akcji (na MESIE i na treningach) i gwarantuje Wam, że na eliminacje do LM nie wystarczą.