Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41360
Stary 23.01.2011, 17:50
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Wolałbym jednak, żeby już żadnych transferów nie robili. Na zimę wystarczy, by im starczyło kasy na lato. Jeśli ten skład da nam eliminacje do LM, to wtedy można myśleć o kolejnych wzmocnieniach - może jakichś młodych talentów? Kto wie...
Widziałem obu naszych bramkarzy w akcji (na MESIE i na treningach) i gwarantuje Wam, że na eliminacje do LM nie wystarczą.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując