Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41357
Stary 23.01.2011, 17:43
MaciekJ87 napisał(a):Wyświetl post
Stan Valcx mówił że wtym oknie PRIORYTETAMI są bramkarz, środkowy obrońca i napastnik! Nie mówił nic o pomocniku ani o ilośc transferów, wypowiedź jest na odicjalnej stronie: http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...we_priorytety/
Wolałbym jednak, żeby już żadnych transferów nie robili. Na zimę wystarczy, by im starczyło kasy na lato. Jeśli ten skład da nam eliminacje do LM, to wtedy można myśleć o kolejnych wzmocnieniach - może jakichś młodych talentów? Kto wie...
Odpowiedz cytując