MaciekJ87 napisał(a):

Wolałbym jednak, żeby już żadnych transferów nie robili. Na zimę wystarczy, by im starczyło kasy na lato. Jeśli ten skład da nam eliminacje do LM, to wtedy można myśleć o kolejnych wzmocnieniach - może jakichś młodych talentów? Kto wie...