Wyświetl pojedynczy post
MaciekJ87
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 01.2011
Skąd: Rdm

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41356
Stary 23.01.2011, 17:01
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
To mamy Riosa, Żurawia i przede wszystkim Małego.

Pamiętajmy że Boguskiemu też się kontuzja kiedyś skończy, po pierwszej do formy nie wrócił, no ale to napastnik więc go wymieniam


BronekTS napisał(a):Wyświetl post

A, jeszcze jedno. Pojawia się tu dużo wpisów na temat innych transferów. Przecież Stan wyraźnie powiedział że w tym okienku - napastnik ( Genkov ), pomocnik ( Maor ), obrońca ( Kew ) i bramkarz ( ? ) - i nic więcej. Więc 4 transfery dobre i na nic więcej nie liczcie.
Stan Valcx mówił że wtym oknie PRIORYTETAMI są bramkarz, środkowy obrońca i napastnik! Nie mówił nic o pomocniku ani o ilośc transferów, wypowiedź jest na odicjalnej stronie: http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...we_priorytety/
Ostatnio edytowane przez MaciekJ87 : 23.01.2011 o godz. 17:13.
Odpowiedz cytując