Blaszczu16 napisał(a):

|
To mamy Riosa, Żurawia i przede wszystkim Małego.
|
Pamiętajmy że Boguskiemu też się kontuzja kiedyś skończy, po pierwszej do formy nie wrócił, no ale to napastnik więc go wymieniam
BronekTS napisał(a):

A, jeszcze jedno. Pojawia się tu dużo wpisów na temat innych transferów. Przecież Stan wyraźnie powiedział że w tym okienku - napastnik ( Genkov ), pomocnik ( Maor ), obrońca ( Kew ) i bramkarz ( ? ) - i nic więcej. Więc 4 transfery dobre i na nic więcej nie liczcie.
|
Stan Valcx mówił że wtym oknie
PRIORYTETAMI są bramkarz, środkowy obrońca i napastnik! Nie mówił nic o pomocniku ani o ilośc transferów, wypowiedź jest na odicjalnej stronie:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...we_priorytety/