Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20463
Stary 23.01.2011, 17:01
dawidTS napisał(a):Wyświetl post
Mnie juz szlag trafia z tym Win 7,wpierw niedzialajace gg,skype.Gdy juz sie uporalem sie z Tym problemem (cos pozmienialem ustawienia z Java) to zaczelo sie jeb**c z logowaniem do torrentow i sciaganiem plikow z wrzuty.
Np. gdy chce sie zalogowac na torrentach i klikam w rubryke gdzie przepisuje sie te liczby to wychodzi mi reklam lub jak juz przpisze te cyferki wyskakuje komunikat ,ze "...zostalo nieprawidlowo przepisane.." noo ja pier**e ani muzyki nie moge sciagnac,ani filmow nic,null,zero.
SCHAISSE

pomocy
To nie może być wina W7. Ja mam już ponad pół roku i zero problemów. Tylko raz, jak przez przypadek ściągnąłem wirusa, musiałem zrobić przywracanei systemu, ale to tylko i wyłącznie z mojej winy. A tak ogólnie to jak dla mnie narazie najlepszy system. Lepszy nawet od Xp, z którego korzystałem od poczatku do tamtego roku.
Odpowiedz cytując