Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41351
Stary 23.01.2011, 16:48
Jeden napastnik to za mało. To tylko uzupełnienie za Pawła, Przedałby się drugi bo znowu będziemy grali jednym wysuniętym. A gdyby nie daj Boże kontuzja ....
Odpowiedz cytując