Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
konaar
Member
Od: 08.2009
Offline
#
8813
23.01.2011, 15:12
brasilia79
napisał(a):
a ten bramkarz to może Timo Hildebrand bo z tego co pamiętam to kiedyś przeniósł się do Portugalii i chyba za dobrze mu tam nie idzie co?
gdyby to chodzilo o niego, byłoby bardzo dobrze
konaar
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do konaar
Znajdź inne posty napisane przez konaar