Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8812
Stary 23.01.2011, 15:10
Kroq napisał(a):Wyświetl post
Ja bym zwrócił ponownie uwagę na Mlinkovica z Koszyc tym bardziej ,że kontrakt kończy mu się już tego lata . Mogło by być dobra uzupełnienie składu na skrzydle lewym , tylko nie wiem i nie znam kulis czemu ten piłkarz nie trafił do nas poprzednim razem ?
Bo był zbyt chytry/pazerny (niepotrzebne zostawić).
I jego agent też.
Ogólnie to chciał jak najwięcej wydoić od Wisły i dzięki temu sprawić sobie Audi R8. A potem sprawdził, że można dokupić hamulce ceramiczne za 20 koła, to jeszcze więcej chciał za podpis.
Co nie zmienia faktu, że grajek ma zadatki na niezłego piłkarza, ale łeb ma jak Peszko.
Odpowiedz cytując