Wyświetl pojedynczy post
Kroq
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: OLKUSZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8811
Stary 23.01.2011, 14:48
Ja bym zwrócił ponownie uwagę na Mlinkovica z Koszyc tym bardziej ,że kontrakt kończy mu się już tego lata . Mogło by być dobra uzupełnienie składu na skrzydle lewym , tylko nie wiem i nie znam kulis czemu ten piłkarz nie trafił do nas poprzednim razem ?
Odpowiedz cytując