|
Ja bym zwrócił ponownie uwagę na Mlinkovica z Koszyc tym bardziej ,że kontrakt kończy mu się już tego lata . Mogło by być dobra uzupełnienie składu na skrzydle lewym , tylko nie wiem i nie znam kulis czemu ten piłkarz nie trafił do nas poprzednim razem ?
|