|
Mnie juz szlag trafia z tym Win 7,wpierw niedzialajace gg,skype.Gdy juz sie uporalem sie z Tym problemem (cos pozmienialem ustawienia z Java) to zaczelo sie jeb**c z logowaniem do torrentow i sciaganiem plikow z wrzuty.
Np. gdy chce sie zalogowac na torrentach i klikam w rubryke gdzie przepisuje sie te liczby to wychodzi mi reklam lub jak juz przpisze te cyferki wyskakuje komunikat ,ze "...zostalo nieprawidlowo przepisane.." noo ja pier**e ani muzyki nie moge sciagnac,ani filmow nic,null,zero.
SCHAISSE
pomocy
|