|
To dlaczego nie było również PO SLD i PSL? strzelam ze odpowiesz iż oni również nie mogli go słuchac.
Tusk jest premierem WOLNEJ Polski i jeżeli nie jemu to finkcji jaką zajmuje należy się szacunek. a nie wypuszczenie młodego (...) chłoptasia żeby prawił takie wypociny.
skasowałem obelgi i dałem (...). Proszę o pohamowanie emocji
FraMat
Ostatnio edytowane przez FraMat : 25.01.2011 o godz. 14:31.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej
Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
|