Wyświetl pojedynczy post
Jonasz
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41317
Stary 23.01.2011, 13:09
No to mamy trzy transfery, za jakiś czas dowiemy się czy to tylko transfery czy dodatkowo wzmocnienia Wygląda to w tej chwili na przemyślane ruchy. O holenderskiego stopera jestem spokojny - jest doświadczonym zawodnikiem, ogranym i na dziś będzie największym wzmocnieniem. Melikson zapowiada się też bardzo dobrze, a dodatkowo mamy w pomocy kilku zawodników, więc on może mieć najbardziej bezstresowe wejście, bo nie musi się sprawdzać "od już" . Najbardziej obawiam się o Genkova. Jak nie zaskoczy, no to możemy kłopot. Myślę, że w przerwie letniej będzie tutaj musiał ktoś dołączyć. Myślę, że te transfery są hasłem, że Wisła montuje mocny team i to może ułatwić negocjacje w przyszłości z kolejnymi zawodnikami.
Odpowiedz cytując